Як би була знала - OKMusicStudioAlex (Ukrainian Folk-Pop Bass Remix)
Слова пісні
Ми зустрілися з тобою у Яремчі,
Але смуток залишився в моїм серці.
Якби-м була знала, була б не кохала,
І з тобою до півночі не стояла.
Пішла мила по водицю до криниці,
А в милого очі сині, як зірниці.
Але смуток залишився в моїм серці.
Якби-м була знала, була б не кохала,
І з тобою до півночі не стояла.
Пішла мила по водицю до криниці,
А в милого очі сині, як зірниці.

